CATEGORIES
تماس با ما

شنژن ص قرن مبلمان شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: 78 شمال جاده از منطقه Shatian، Kengzi، نو Pingshan منطقه, شنژن چین

تلفن: 86-755-28799680

فکس: 86-755-28799685

ایمیل: leo@sjpgsofa.com

وب سایت: www.sjpgsofa.com

چگونه به حفظ صندلی?

Source:

پارچه: اغلب، ترجیحا یک بار در هفته غبار; پارچه های محلی خاک تمیز سفید رنگ آمیزی با چند روشی خاص برای پارچه های موجود در خاک پاک بارها و بارها تا حذف لکه ها، استفاده از بسیاری از آب را به داخل قاب از رطوبت محافظت شود. اگر سطح روغن روی بوم است و حذف مطابق با دستورالعمل شستشو تمیز کردن پس از 3 ماه تا شش ماه.

چرم: اجتناب از نور خورشید، منع استفاده از الکل و دیگر اسکراب فرار مایع تمیز کردن روزانه تنها استفاده از یک پارچه نرم خشک. اجتناب از تیز شی خش سطوح چرم. دو یا سه بار یک سال مخصوص چرم پاک کن استفاده، نقش در نگهداری می. Nubuck چرم پاک پیچیده تر, بهتر است برای پیدا کردن حرفه ای شرکت برای تمیز کردن تمیز کردن است.

ای: معمولا نور مستقیم خورشید و یا قرار گرفتن در معرض بیش از حد طولانی زمان، اجتناب از تمیز کردن، استفاده از قلم مو نرم برای حذف گرد و غبار کرک در خیزران، همچنین استفاده از حوله خشک پت گرد. سپس دستمال مرطوب پاک بیش از صندلی و سپس در محل تهویه به طور کامل خشک خشک با پارچه ای نرم خشک پاک واپیچیدن. پاک کردن تمیز کردن با آب نمک نور در فواصل منظم بر صندلی, این می تواند لکه دار و کمک به محلات تاک.


پرس و جو
شنژن ص قرن مبلمان شرکت, با مسئولیت محدود
انتقادات و پیشنهادات