رده محصول
تماس با ما

شنژن ص قرن مبلمان شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: 78 شمال جاده از منطقه Shatian، Kengzi، نو Pingshan منطقه, شنژن چین

تلفن: 86-755-28799680

فکس: 86-755-28799685

ایمیل: leo@sjpgsofa.com

وب سایت: www.sjpgsofa.com

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
صندلی شکوفه "نشستن" در ایالات متحده آمریکا

فضاهای مختلف و حال ظریف

به طور کلی هر فضای خانه صندلی در صحنه ظاهر می شود. صندلی راحتی بالا می تواند در اتاق خواب, بالا پشت صندلی مناسب برای اتاق نشیمن مورد استفاده قرار گیرد برای ایجاد یک فضای گاه به گاه; براق و حس قوی طراحی، دریافت کرده اند صندلی مناسب برای استودیو و استودیو هستند و سالن صندلی، صندلی، و غیره، قرار دادن گوشه یا بالکن، می تواند، استراحت برای بدن به "شارژ".

یادگیری انتخاب ویژگی

شما نیاز به دانستن است که عمومی صندلی از ارتفاع صندلی، عمق صندلی پشت صندلی را انتخاب. صندلی بیش از حد بالا است پا برآمدگی آسان، کم تراکم لگن. صندلی سطح بیش از حد عمیق دور کمر و پشت با پشتیبانی کم عمق و ران های سخت این افرادی که نشستن احساس ناراحت کننده اجازه می دهد. علاوه بر این، seatback می توانید به بهترین بازی نقش حمایت مانند پشت یا گردن, مواد بیرونی باید به تماس با بدن انسان تهویه مقاوم در برابر سایش و خاک. البته تمام این بستگی به عملکرد خاص صندلی تصمیم بگیرند.

نیاز به برنامه های مختلف متفاوت

اگر صندلی ناهار خوری، ارتفاع آن باید سازگار با جدول قد و ارتفاع کاربران باشد و ببینید که آیا صندلی عقب سبک طبیعی نیز به تلاش برای دادن، احساس ثبات کافی است. اگر این کامپیوتر بهترین انتخاب برای مانع شدن مفصل گردنده، قابلیت تنظیم ارتفاع صندلی آسان برای پیدا کردن اطلاعات و ابزار در هر زمان است. هنگامی که شرکت کنندگان احساس نرمی اثاثه یا لوازم داخلی و پشتی و مناسب بدن، قرقره صاف لیز است وجود دارد و غيره اگر صندلی کودک، ایمنی، حفاظت از محیط زیست مهم ترین است.


پرس و جو
شنژن ص قرن مبلمان شرکت, با مسئولیت محدود
انتقادات و پیشنهادات