رده محصول
تماس با ما

شنژن ص قرن مبلمان شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: 78 شمال جاده از منطقه Shatian، Kengzi، نو Pingshan منطقه, شنژن چین

تلفن: 86-755-28799680

فکس: 86-755-28799685

ایمیل: leo@sjpgsofa.com

وب سایت: www.sjpgsofa.com

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
انتخاب با صندلی "دستکش مخملی" برای بهترین

صندلی راحت مربوط به مقیاس انسانی است. جمعیت به دنبال جمعیت تفاوت وجود دارد که به طور کلی از North بلند، کمی کوتاه جنوب, شمال امریکا و اروپا خواهد داشت. تفاوت بین مردان و زنان تفاوت در فرد و فرد وجود دارد. بنابراین شوارتز ناراحت کننده، آن را امتحان کنید فقط می دانم، عمدتا به چه زمان زیر را ببینید:

عمق صندلی: نشستن در صندلی، صندلی عمق برابر طول ران نشستم باید و خم زانو اتفاق می افتد به صندلی, کرسی است بیش از حد عمیق دور کمر و پشت بدون فرود; سطح صندلی کم عمق، ران مجبور شد به اندازه کافی حمایت، ناراحت کننده هستند.

ارتفاع صندلی: باید به پایین طول ساق پا نشسته ساق پا پایین پا فرود. بیش از حد بالا پاها حلق آویز ران من بیش از حد طولانی و تحت ستم به حد خوب نیست. صندلی بسیار کم است، پاها بر روی سطح صندلی هستند نه وزن بدن به فشرده سازی هیپ ناراحت کننده بیش از حد طولانی.

صندلی: بهترین چیز برای کمر و پشت و گردن که تمام یا بخشی از نقش برگزاری. صندلی های دیگر، پشتیبانی بهتر. صندلی ناهار خوری تنها زمانی که ناهار خوری، می توانید گردن را نادیده بگیرید و صندلی می بهترین شود می تواند پس از نگاه. مبلمان وارداتی است که اغلب بیشتر مناسب برای تولید جمعیت کشور انتخاب شده نیاز به توجه بیشتر.

مواد صندلی و پشت: هر دو نوع "نرم"--باید پشتیبانی از به اندازه کافی قوی هستند اما باید ضخامت لایه های الاستیک در سطح. اکثر مواد باید تماس با بدن انسان خارج از تهویه لکه مقاوم، مقاوم در برابر سایش و نه به راحتی بدن انسان و یا لباس برای تولید الکتریسیته ساکن است.


پرس و جو
شنژن ص قرن مبلمان شرکت, با مسئولیت محدود
انتقادات و پیشنهادات