رده محصول
تماس با ما

شنژن ص قرن مبلمان شرکت, با مسئولیت محدود

اضافه کردن: 78 شمال جاده از منطقه Shatian، Kengzi، نو Pingshan منطقه, شنژن چین

تلفن: 86-755-28799680

فکس: 86-755-28799685

ایمیل: leo@sjpgsofa.com

وب سایت: www.sjpgsofa.com

صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چگونه به فروش تخت خواب مبل تک

می خواهم به خرید خوب و ارزان و نیاز به برخی از راهنمایی.

1 بسیار با وقار و با دوام

نیمکت، در تخت خواب در شب در طول روز، این تخت خواب مبل راحتی، استحکام، بسیار مهم است. اما هنگامی که شما خرید کیفیت مبل تخت بگویید نمی تواند از خود ظاهر آن ممکن است سعی کنید بیش از 35 دقیقه پس علت نشسته به شدت توصیه است.

تختخوابشو خوب اول باید میانه رو نرمی تشک بهار; و مقاومت بالا در برابر فشار برابری وزن بدن انسان نفوذ پذیری هوا خوب برای حفظ سلامت. تشک بهار خوب است باید عملکرد تقویت ستون فقرات هل دادن به منظور کاهش بار روز مهره طوری که شما خواب خوب شب بلند. علاوه بر این، شبکه های قابل تنظیم به تخت خواب مبل ضروری است. این نوار از چوب، ظرفیت متفاوت است با دقت با توجه به هر یک اندازه و وزن تغییر، میتوانید خستگی بدن خود را با وزن متوسط و کشش عضلات، منتشر خواهد شد.

2 صورت ارزش دنبال

تختخوابشو ویژگی های طیف گسترده: برخی بازوی 90 درجه به تخت و صندلی, تشک با کشیدن راست خارج; برخی صندلی تلنگر مبل تختخوابشو دو ماده سطح تنگ آسان قابل تغییر برای بهتر تشکیل خاک کت و شلوار پارچه ای را نشان نمی, بسیار مورد استقبال مصرف کنندگان است.

تمیز کردن و نگهداری روز هفته از زمان به قلم مو دور گرد و غبار زمان باید یا غلظت گرد و غبار خلاء، نمی زدن، بنابراین برای جلوگیری از بار وزن غیر ضروری به منظور افزایش عمر مبل تخت.


پرس و جو
شنژن ص قرن مبلمان شرکت, با مسئولیت محدود
انتقادات و پیشنهادات